دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان روزهای ۱۶ لغایت ۱۹ آذرماه ۹۵ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

,

نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان فرصت مغتنمی بود تا شرکت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنایع، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

حضور انجمن سازندگان ماشین آلات و تجهیزات پخت نان و شیرینی در کنار شرکت بازرسی مهندسی ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان رویداد مبارکی بود که با توجه به همکاری فی مابین انجمن و اتحادیه آرد و نان و شرکت بازرسی مهندسی ایران، کلیه واحد های تولیدی ماشین آلات عضو انجمن در زمینه استاندارد سازی ماشین آلات همکاری تنگاتنگی با شرکت iei خواهند داشت.

دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان  با حضور ۱۸۶ شرکت داخلی و خارجی از ۱۶ کشور جهان در فضایی به وسعت ۱۲۰۰۰ متر مربع توسط جناب آقای قنبری معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران GTC  به همراه جناب آقای دکتر اسفهبدی معاون محترم وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و هیات همراه گشایش یافت. این نمایشگاه با همکاری و حمایت کلیه اتحادیه ها و انجمن های مرتبط با حوزه آرد و نان و با اهدافی چون فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تولید و مصرف آرد و نان و تعامل و همکاری های بیشتر در صنعت آرد و نان کشور برگزار گردید و آخرین دستاوردها و توانایی های خود را به مدت ۴ روز به نمایش گذاشتند.

شرکت بازرسی مهندسی ایران (iei) جهت توسعه روزافزون فعالیت‌های بازرسی خود و به منظور دستیابی به فرصت‌های جدید و گسترش روابط با شرکت‌های فعال در این عرصه با حضور در نمایشگاه و پاسخگویی به بازدیدکنندگان و مدعوین، دیدارها و مذاکرات موفقی را برگزار نمود و به توافقات مثبت و خوبی با برخی شرکت‌های حاضر دست یافت.

 825 total views,  5 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.