گروه خودرو و حمل و نقل در رتبه بندی شرکت سازه گستر سایپا اول شد

, ,

افتخاری دیگر برای شرکت بازرسی مهندسی ایران

گروه خودرو و حمل و نقل در رتبه بندی شرکت سازه گستر سایپا اول شد

گروه خودرو و حمل و نقل شرکت بازرسی مهندسی ایران در رتبه بندی شرکت سازه گستر سایپا توانست از میان ۹ شرکت بازرسی مهندسی کشور رتبه اول با گرید A را کسب کند. این چندمین دوره ای است کهگروه خودرو و حمل و نقل شرکت بازرسی مهندسی ایران با تلاش، دقت و پشتکار و دانش و تخصص بالای بازرسان و کارکنان این گروه توانسته است به کسب چنین رتبه افتخار آمیزی نایل آید.

مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا با ارسال نامه ای برای مدیرعامل شرکت بازرسی مهندسی ایران کسب رتبه اول گروه خودرو و حمل و نقل شرکت را به ایشان تبریک گفت.متن نامه مدیرعامل شرکت سازهگستر سایپا از این قرار است.

سنجش عملکرد شرکت های خدمات مهندسی در شش ماهه دوم سال ۱۳۹۵ انجام گرفته که در این سنجش گروه خودرو و حمل و نقل شرکت بازرسی مهندسی ایران توانسته است با کسب ۹۰ امتیاز از مجموع ۱۰۰ امتیاز و با در نظر گرفتن امتیازهای مکتسبه در دو دوره قبل، شش رتبه ارتقاء پیدا کند.

در بخش دیگری از نامه آمده است با توجه به اینکه سنجش کیفیت عملکرد شرکت های خدمات مهندسی در دوره های شش ماهه صورت می گیرد، رتبه اول کسب شده تا دوره شش ماهه بعدی معتبر خواهد بود. شایان ذکر است که رتبه بندیهای شش ماهه شرکت های بازرسی مهندسی ایران توسط شرکت سازه گستر سایپا  بر اساس معیارهای مورد نظر کارفرما صورت می گیرد. گروه خودرو و حمل و نقل شرکت بازرسی مهندسی ایران در تمامی این معیارها بالاترین نمره ها را در میان ۹ شرکت رقیب کسب کرده است.

کسب این رتبه افتخارآمیز را به مدیران، بازرسان و کارکنان گروه خودرو و حمل و نقل و نیز به تمامی مدیران و کارکنان خانواده بزرگ شرکت بازرسی مهندسی ایران تبریک گفته امیدواریم در آینده نیز شاهد تداوم این افتخار آفرینی ها باشیم.

                                                                                         روابط عمومی شرکت بازرسی مهندسی ایران

 341 total views,  5 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.