قدردانی مدیرکل استاندارد تهران از شرکت بازرسی مهندسی ایران

وظیفه خود می دانم از همکاری بی دریغ و به هنگام آن مدیریت محترم در اعزام نمایندگان متعهد و ساعی جهت رتق و فتق امور مربوط به انتخابات کمال تشکر و سپاسگزاری را داشته باشم

در جریان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران بنا به درخواست ستاد برگزاری انتخابات تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت بازرسی مهندسی ایرانجهت نظارت بر صندوق ها در شعب اخذ رای غرب تهران اعزام شدند.

مهندس مسلم بیات مدیرکل استاندارد تهران و ریئس هیات بازرسی انتخابات منطقه ۵ استان تهران بعد از برگزاری و اعلام نتایج انتخابات با ارسال نامه ای به مدیرعامل شرکت بازرسی مهندسی ایران از همکاریهای صورت گرفته توسط افراد اعزامی این شرکت قدردانی به عمل آورده است. متن نامه قدردانی مدیرکل استاندارد استان تهران و ریئس هیات بازرسی انتخابات منطقه ۵ استان تهران از این قرار است.

همچنین به دستور آقای مهندس اویسی مدیرعامل شرکت بازرسی مهندسی ایران مقرر شد با پرداخت پاداش نقدی از آن گروه مدیران و کارکنان شرکت که جهت نظارت بر صندوق های حوزه رای گیری غرب تهران همکاری داشته اند با پرداخت پاداش نقدی قدردانی به عمل آید.

 135 total views,  3 views today