حضور موفقیت آمیز شرکت بازرسی مهندسی ایران در ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته (۱۹-۲۲ تیرماه ۹۶)

شرکت iei تنها شرکت بازرسی شرکت کننده در نمایشگاه بود

آسانسور یکی از محصولات صنعتی بسیار حساس است که تکنولوژی ساخت آن از زمان پیدایش تا به امروز دستخوش تحولات و پیشرفتهای چشمگیری شده است. اختراع این وسیله حمل و نقل عمودی پاسخی به شروع عصر بلند مرتبه سازیها در جهان بود که امروزه صدها میلیون نفر از مردم سراسر جهان همه روزه توسط آسانسورها در طبقات مختلف برجها و آسمان خراشها جابجا می شوند. به دلیل ارتباط تنگاتنگی که این وسیله ترابری عمودی با ایمنی و جان انسانها دارد، سازندگان ساختمان های بلند موظفند آسانسورها را زیر نظر بازرسان شرکت های بازرسی نصب کرده، گواهینامه های لازم را از آنها دریافت دارند که در کشور ما هم سازمان ملی استاندارد بر مقررات مربوط به نصب و راه اندازی
آسانسورها از سوی بازرسان شرکتهای بازرسی مهندسی نظارت می کند.

شرکت بازرسی مهندسی ایران به عنوان یکی از قدیمی ترین و سرشناس ترین شرکت های بازرسی مهندسی در ایران از جمله شرکت هایی است که علاوه بر حوزه بازرسی نصب آسانسور و صدور گواهینامه های مربوطه در زمینه بازرسی های ادواری آسانسورهای ساختمانها و مجتمع های بزرگ مسکونی و اداری و تجاری نیز که تضمین کننده ایمنی استفاده کنندگان از آسانسور است فعالانه شرکت دارد.

امسال در ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته که از نوزدهم تا بیست و دوم تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شده بود شرکت بازرسی مهندسی ایران تنها شرکت بازرسی از میان ده ها شرکت بازرسی موجود در کشور بود که با برپایی غرفه در نمایشگاه مزبور توانست استانداردهای بالای خدمات بازرسی خود را به بازدیدکنندگان از نمایشگاه معرفی کند. بازرسی نصب آسانسورها از سوی سازمان ملی استاندارد به صورت سهمیه بندی به شرکت های بازرسی ارجاع می شود و به خاطر وجود شیوه ارجاع، شرکتهای بازرسی تمایلی به برپایی غرفه در نمایشگاه های آسانسور از خود نشان نداده و در حوزه بازرسی نصب آسانسور نیازی به رقابت و بازاریابی احساس نمی کنند و به همین سبب انگیزه ای هم برای حضور در این قبیل نمایشگاه ها ندارند.

وجه تمایز شرکت بازرسی مهندسی ایران به عنوان تنها شرکت دارای غرفه در ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته فعالیت گسترده ای است که این شرکت در زمینه بازرسی های ادواری آسانسور موفق شده با افزایش ضریب ایمنی آسانسورهای مورد بازرسی ادواری قرار گرفته جایگاه ویژه ای در این حوزه بازرسی در میان شرکتهای بازرسی کشور به دست آورد.

یکی از ویژگیهای ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته همچون پنجمین نمایشگاه که سال گذشته برگزار شد عدم واگذاری نمایشگاه به پیمانکاران و بر عهده گرفتن مستقیم مدیریت اجرایی نمایشگاه از سوی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی بود که موجبات ایجاد تسهیلات و امکانات رفاهی بیشتر را برای شرکت کنندگان در نمایشگاه فراهم ساخت.

امسال نیز چون سال گذشته غرفه آسانسور شرکت بازرسی مهندسی ایران با استقبال چشمگیر بازدید کنندگان از نمایشگاه روبرو شد و به آنها امکان داد تا علاوه بر آشنایی با نحوه فعالیت شرکت بازرسی مهندسی ایران در بازرسی آسانسور و پله برقی با دیگر حوزه های فعالیت این شرکت در زمینه بازرسی خودرو، قطعات خودرو، تجهیزات نفت و گاز و پالایشگاه، تجهیزات شهربازی ها و بازرسی کالاها در مبادی گمرکی از نزدیک آشنا شوند.

در طی روزهای برپایی غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران در نمایشگاه آقای مهندس اویسی مدیرعامل شرکت با بازدید از غرفه، مدیران و بازرسان حاضر در غرفه را مورد تقدیر قرار دادند.

 لازم به توضیح است که در ششمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته حدود ۵۰ شرکت خارجی از کشورهای آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره جنوبی، تایوان، چین، ترکیه و کرواسی در فضایی به وسعت حدود ۱۴ هزار متر مربع حضوری فعال داشتند.

 172 total views,  2 views today