انتصاب مدیرعامل جدید شرکت بازرسی مهندسی ایران

, ,

انتصاب مدیرعامل جدید شرکت بازرسی مهندسی ایران

طی حکمی از سوی هیأت مدیره شرکت بازرسی مهندسی ایران آقای مهندس محمد رضا اویسی به سمت مدیرعامل شرکت منصوب و مشغول به کار شد. در این حکم از خدمات آقای دکتر زنجانپور که حدود یکسال و
نیم این سمت را عهده دار بود تقدیر به عمل آمده است.

لازم به ذکر است که آقای دکتر زنجانپور نیز طی حکمی از سوی رئیس صندوق ذخیره فرهنگیان به سمتمدیرعامل شرکت لیزینگ فرهنگیان که از شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ صندوق ذخیره فرهنگیان است منصوب previous manager Dr Zanjanpour شده است.

دکتر زنجانپور طی دوره کوتاه خود در راس هرم مدیریت شرکت بازرسی مهندسی ایران توانست با انجام برخی اصلاحات ساختاری و انتصاب مدیران تازه نفس در واحدهای ستادی و گروه های تخصصی شرکت، تحولاتی را در شرکت بازرسی مهندسی ایران به وجود  آور
ده جایگاه شرکت را در میان شرکت های بازرسی مهندسی کشور ارتقاء دهد.

آقای مهندس محمد رضا اویسی مدیرعامل جدید شرکت بازرسی مهندسی ایران تا قبل از انتصاب به این سمت در سمت عضویت هیأت مدیره همکاری خود را با این شرکت آغاز کرده بود. ایشان پیش از این هم مدیریت شرکت بین المللی توسعه و مهندسی پارس (پیدکو) را در کارنامه خدمتی خود داشته است.

روابط عمومی شرکت بازرسی مهندسی ایران ضمن تبریک انتصاب آقای مهندس محمد رضا اویسی در سمت جدید برای آقای دکتر زنجانپور در مسئولیت جدید توفیقات از درگاه احدیت مسئلت دارد.

 7,597 total views,  51 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.