به ابتکار مدیر دفتر نمایندگی زنجان برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با استانداردهای بین المللی کاربردی

دوره آموزشی یک روزه آشنایی با استانداردهای بین المللی کاربردی به ابتکار آقای مهندس غنی مدیر دفتر نمایندگی شرکت بازرسی مهندسی ایران در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی استان زنجان برگزار شد.

به گزارش دفتر نمایندگی زنجان حدود ۷۵ نفر از فعالان صنعتی و اقتصادی و تجاری استان در این دوره آموزشی شرکت داشتند. هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی مدیران شرکت ها و بازرگانان و تجار با چگونگی تکمیل مدارک و فرم های استاندارد کالاهای وارداتی و صادراتی در سیستم جامع ثبت سفارش وزارت صنعت معدن و تجارت بوده است.

بنا به گفته مهندس غنی مدیر دفتر نمایندگی زنجان، برگزاری این دوره آموزشی در عین حال فرصتی را جهت آشنایی بیشتر فعالان اقتصادی و تجار و واردکنندگان استان با این دفتر نمایندگی و توانمندیهای برجسته آن در زمینه های بازرسی کالا و خدمات برای این دفتر ایجاد کرد که تاکنون شماری از شرکت کنندگان به جمع مشتریان دفتر نمایندگی شرکت iei در زنجان پیوسته اند. به کلام دیگر برگزاری دوره آموزشی مزبور از جهاتی به یک تبلیغ بازاریابی غیر مستقیم برای دفتر نمایندگی استان زنجان تبدیل شد.

توضیح آنکه به شرکت کنندگان در دوره آموزشی آشنایی با استانداردهای بین المللی کاربردی گواهینامه هایی از سوی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن زنجان اعطا شد.

بنا به گفته مدیر دفتر نمایندگی زنجان قرار است در آینده نیز دوره های آموزشی کاربردی دیگری از سوی این دفتر با همکاری اتاق بازرگانی و سایر سازمانهای ذی ربط در این استان برگزار شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 297 total views,  5 views today