ورود شرکت بازرسی مهندسی ایران به حوزه ارزشیابی خودرو

, , ,

باحمایتهای وزارت صنعت معدن وتجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع، شرکت بازرسی مهندسی ایران از مهرماه سال جاری به حوزه ارزشیابی خودرو دربخش کیفی ورود پیداکرد. این یک دستاورد بزرگ برای شرکت بازرسی مهندسی ایران محسوب می شود و تأییدی برسطح بالای توانمندیهای تخصصی و علمی بازرسان این شرکت درارتباط باصنعت خودرو محسوب می شود. شایان ذکر است که حوزه ارزشیابی خودرو تا پیش از این به مدت پانزده سال درانحصار یکی از شرکتهای بازرسی مهندسی کشور بود که در نتیجه تلاشهای مدیریت عالی شرکت بازرسی مهندسی ایران و بذل مساعدت و حمایت وزارت صنعت و معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع این انحصار شکسته شد و شرکت بازرسی مهندسی ایران صلاحیت ورود به حوزه ارزشیابی خودرو را پیدا کرد. توضیح آنکه گزارش عملکردشرکت در حوزه ارزشیابی خودرو به صورت ماهانه به وزارت صنعت و معدن ارسال و اطلاعات مربوط به آن ازسوی آن وزارتخانه انتشار پیدا می کند.لازم به توضیح است که ارزشیابی خودرو درسه حوزه کیفی خدمات پس ازفروش و ارتباط با مشتری صورت می پذیرد که درحال حاضر مجوز ارزشیابی کیفی خودررو درحوزه کیفی به شرکت بازرسی مهندسی ایران اعطا شده است. نظام ارزشیابی خودرو براساس رتبه بندی ستاره ای از یک تا پنج ستاره است واز این جهت خودروها در پنج گروه قیمتی به شرح زیرموردارزشیابی قرارمیگیرند:

۱-رده قیمتی زیربیست وپنج میلیون تومان

۲-رده قیمتی بین ۲۵ تا۵۰ میلیون تومان

۳-رده قیمتی بین ۵۰ تا۷۵ میلیون تومان

۴-رده قیمتی بین ۷۵ تا۱۰۰ میلیون تومان

۵-رده قیمتی بالاتراز۱۰۰ میلیون تومان

از ویژگیهای ورود به حوزه ارزشیابی خودرو ماهیت رقابتی و غیر ارجاعی آن است که میزان رضایتمندی مشتری نقش مهمی در توسعه بازار شرکت ایفا می کند.

در خاتمه کسب موفقیت شرکت بازرسی مهندسی ایران به حوزه ارزشیابی خودرو را به عموم مدیران بازرسان وکارکنان شرکت بازرسی مهندسی ایران درسراسرکشورتبریک می گوییم و امیدواریم در پرتو تلاشهای صورت گرفته شاهد درخشش هرچه بیشتر نام شرکت درعرصه بازرسی و ارزشیابی صنعت کشور باشیم.

 209 total views,  5 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.