هفتمین همایش و نمایشگاه دوسالانه خودروهای گازسوز آسیا و اقیانوسیه ۹-۱۱ آبان ماه ۹۶

در محل مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

هفتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی خودروهای گازسوز آسیا و اقیانوسیه با عنوان ANGVA 2017 از ۹ تا ۱۱ آبان ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران آغاز به کار نمود. این نمایشگاه

 برای اولین با در ایران برگزار گردید و با توجه به اینکه ایران دومین کشور تولید کننده خودروهای گازسوز در جهان می باشد برپایی همایش مذکور از اهمیت بالایی برخوردار بود.

همایش با سخنرانی آقای مهندس میرسلیم عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس همایش آغاز به کار نمود و همچنین حضور محترم وزیر نفت جناب آقای مهندس زنگنه به عنوان سخنران و بازدید کننده نمایشگاه نشان از اهمیت و جایگاه بالای نمایشگاه آنگوا دارد.

برگزاری هفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی دوسالانه خودروهای گازسوز آسیا و اقیانوسیه (آنگوا) فرصت ارزنده ای برای صنعت گران، سیاستگذاران و مسئولان مرتبط این صنعت فراهم آورد تا دستاوردها، چالش ها، و فرصت های موجود را مورد بحث و بررسی قرار داده و با توانمندی ها، محصولات، خدمات و نیازهای یکدیگر بیشتر آشنا شده و سیاست ها، راهکارها و برنامه های کارآمدتر و متناسب با شرایط روز را برای توسعه صنعت و تجارت خودروهای گازسوز مشخص نموده و به اجرا در آورند.

شرکت بازرسی مهندسی ایران به عنوان پرچمدار صنعت بازرسی یکی از سرشناس ترین شرکت های فعال در این صنعت از جمله شرکت هایی است که در زمینه بازرسی ادواری خودروهای دوگانه سوز، بازرسی از تجهیزات جایگاههای عرضه گاز طبیعی فشرده و نظارت و بازرسی از ساخت تجهیزات CNG اعم از کمپرسور، درایر، مبدل حرارتی، مخازن ذخیره و پکیجینگ فعالانه شرکت دارد.

در نمایشگاه مذکور، شرکت بازرسی مهندسی ایران (iei) به عنوان حامی مالی در کنار شرکت هایی چون ساخت تجهیزات گاز تامکار، تولید مخازن گاز طبیعی آسیاناما، گروه صنعتی هوایار و سایرین حضور داشت.

غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران به عنوان پربازدید ترین غرفه در میان شرکت های بازرسی حاضر در نمایشگاه شناخته شد تا علاوه بر معرفی زمینه های کاری خود، میزبانی مهمانان گرانقدر این همایش را برعهده داشته باشد.

در طی روزهای برپایی غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران در نمایشگاه آقای مهندس اویسی مدیرعامل شرکت با بازدید از غرفه، مدیران و بازرسان حاضر در غرفه را مورد تقدیر قرار دادند.

در پایان و در مراسم اختتامیه نمایشگاه و کنفرانس آنگوا ۲۰۱۷ لوح یادبود شرکت در همایش به عنوان غرفه برتر به مدیرعامل شرکت از سوی مدیرعامل شرکت ملی پخش و پالایش آقای دکتر ریاحی اهداء گردید.

 94 total views,  2 views today