شرکت بازرسی مهندسی ایران در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو آبان ماه ۱۳۹۶

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودروی تهران با حضور رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، برخی دیگر از مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از نمایندگان  مجلس، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی مهندسی ایران در این دوره از نمایشگاه، بیش از یک هزار شرکت فعال در این حوزه، محصولات، خدمات و تولیدات جدید خود را برای بازدید کنندگان به نمایش گذاشتند.

از مجموع شرکت های حاضر در این نمایشگاه، ۵۷۰ شرکت ایرانی و ۵۱۰ شرکت نیز از ۲۳ کشور جهان از جمله ترکیه، کره جنوبی، چین، فرانسه، اتریش، اسپانیا، دانمارک، بلژیک، هند، آرژانتین و … حضور یافتند.

اکثریت قریب به اتفاق بازدیدکنندگان غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران را متخصصان و کارشناسان ایرانی و خارجی شرکتهای خودروسازی و سازندگان قطعات خودرو تشکیل می دهند و در این بازدیدها در جریان ویژگیها مزیت ها و سابقه طولانی شرکت بازرسی مهندسی ایران و حوزه های گوناگون فعالیتهای آن قرار می گیرند و نسبت به همکاری با شرکت بازرسی مهندسی ایران که امسال تنها شرکت بازرسی دارای غرفه اختصاصی در نمایشگاه خودرو و قطعات است ابراز تمایل می کنند. توضیح آنکه غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران درسالن شماره ۸ و۹ محل دایمی نمایشگاه های ببن المللی همه روزه ازساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر آماده استقبال از بازدیدکنندگان است.

 158 total views,  3 views today