سخنرانی مدیرشعبه استان کردستان شرکت بازرسی مهندسی ایران

در اولین همایش صنعت آسانسوردر این استان

اولین همایش صنعت آسانسور در آبان ماه سال جاری به مدت دو روز در سالن اجتماعات دانشگاه علمی کاربردی شهرستان سنندج برگزارشد. در این همایش دو روزه تنی چند از اعضاء نظام مهندسی استان و اساتید دانشگاه مزبورحضور داشتند و درسخنرانی های خود راه های کاهش حوادث مرتبط با آسانسور و فلوچارتهای مراحل بازرسی و صدورگواهینامه های نصب آسانسور را مورد بحث قراردادند.

انتظاری مدیر شعبه کردستان شرکت بازرسی مهندسی که در این همایش حضور داشت ازدیگر سخنرانان همایش بود. وی درسخنان خود اظهارداشت که شعبه تحت مدیریت وی دوره های آموزشی گوناگونی به منظور ارتقاء سطح دانش و اطلاعات تخصصی گروه های فعال در حوزه آسانسور با بهره گیری از همکاری اساتید برجسته برگزارکرده و درآینده نیز به برگزاری این قبیل دوره های آموزشی ادامه خواهد داد. انتطاری همچنین در سخنان خود پیشنهاد کرد که به منظور افزایش ایمنی و استانداردسازی بیشتر آسانسور جلسات هم اندیشی باحضور مسوولان اداره کل استاندارد استان سازمان نظام مهندسی و نمایندگان سازمان صنعت و معدن و تجارت استان برگزار شود.

مدیر شعبه کردستان شرکت بازرسی مهندسی در پایان سخنرانی خود ضمن برشمردن نقاط ضعف مرتبط با طراحی و ساخت آسانسور ضرورت انجام بازرسی های ادواری آسانسور را مورد تاکید قرار داد و به پاسخ های مطرح شده از سوی حاضران در همایش پاسخ داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 85 total views,  5 views today