مدیران و کارکنان شرکت بازرسی مهندسی ایران همراه با مهندس نیکدل مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، مهندس اسعدی بیگی رئیس هیأت مدیره، دکتر زنجانپور، دکتر آستانی و مهندس صنیع پور مدیران عامل سابق و اسبق شرکت در شبی خاطره انگیز سی و پنجمین سالروز تأسیس شرکت بازرسی مهندسی ایران را در زیر سقف یکی از تالارهای پذیرایی تهران جشن گرفتند.

در جشن تولد شرکت شماری از کارکنان و مدیران همراه با خانواده هایشان حضور یافته بودند. در این جشن که با برنامه ریزی و مدیریت هوشمندانه خانم توکل مسئول دفتر مدیرعامل و همکاری واحد پشتیبانی و روابط عمومی شرکت برگزارشده بود برنامه های متنوع و سرگرم کننده ای توسط یکی از مجریان با سابقه تلویزیونی اجرا شد.

مهندس اویسی مدیرعامل کنونی شرکت بازرسی مهندسی ایران و مهندس صنیع پور بنیانگذار این شرکت از سخنرانان جشن سی و پنج سالگی iei بودند. مهندس اویسی درسخنانش از دستاوردها برنامه ها و طرح هایی که برای توسعه کسب و کار شرکت تدارک دیده شده سخن گفت و مهندس صنیع پور که سی و پنج سال پیش سنگ بنای شرکت بازرسی مهندسی ایران را به عنوان نخستین شرکت بازرسی در ایران بنیان نهاده بود با چهره ای گشاده که احساس رضایت از سی و پنج ساله شدن فرزند برومندش به خوبی در آن هویدا بود به بازگو کردن خاطراتش از انگیزه هایش در تأسیس این شرکت و از رنجهایی که در این راه متحمل شده است پرداخت. خاطراتی که همه حاضران در مراسم جشن برای نخستین بار می شنیدند و از شنیدن آن لذت می بردند. جان کلام صحبت های مهندس صنیع پور تاکیدات مکرر او برآینده روشنی است که پیش روی شرکت بازرسی مهندسی ایران قرار دارد. مهندس آذرنیا نماینده شرکت آلمانی TÜV INTERCERT GmbH در ایران که به تازگی تفاهم نامه همکاری با شرکت بازرسی مهندسی ایران امضاء کرده است از دیگر سخنرانان جشن شب سی و پنج سالگی شرکت بازرسی ایران بود که با ابراز خرسندی از امضاء تفاهم نامه از شرکت بازرسی مهندسی ایران به عنوان یک شرکت پیشرو و موفق در زمینه بازرسی یاد کرد و گفت همکاری میان نمایندگی شرکت TÜV و شرکت بازرسی مهندسی ایران افق های تازه ای را در زمینه ارائه خدمات بازرسی به روی دو طرف خواهد گشود.

در بخشی دیگر از برنامه جشن سی و پنج سالگی شرکت بازرسی مهندسی ایران لوح های تقدیر همراه با هدایا به مدیران عامل سابق و اسبق شرکت که در مراسم جشن حضور داشتند اهداء شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 659 total views,  9 views today