یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان آذر ماه ۱۳۹۶

, , , ,

شرکت بازرسی مهندسی ایران در یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان آذر ماه ۱۳۹۶

یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان تهران (ibex 2017) با حضور محمد شریعمتداری وزیر صنعت، معدن و تجارت با همراهی دکتر حسین اسفهبدی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی از تاریخ ۲ لغایت ۵ آذرماه سال ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی مهندسی ایران این دوره از نمایشگاه، در فضای تحت پوشش ۱۵ هزار متر مربع و حضور بیش از ۱۵۰ شرکت داخلی و خارجی با شعار برای نان ایران کار خود را آغاز کرد. شرکت کنندگان درنمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان طی مدت برگزاری نمایشگاه تکنولوژی محصولات و خدمات جدید خود را به معرض نمایش گذاشتند.

از مجموع شرکت های حاضر در این نمایشگاه، ۱۳۹ شرکت ایرانی و ۳۶ شرکت نیز از ۹ کشور جهان از جمله آلمان، انگلستان، ترکیه، سوئد، ایتالیا و … بودند.

این نمایشگاه با اهدافی چون فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تولید و مصرف آرد و نان، افزایش سطح فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری در صنعت آرد و نان، حمایت از احداث و توسعه واحدهای تولید نان صنعتی در کشور و توانمندسازی شرکت های داخلی در عرصه ماشین آلات صنعت آرد و نان کشور برگزار شد.

اکثریت قریب به اتفاق بازدیدکنندگان غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران را متخصصان و کارشناسان ایرانی و خارجی شرکت های تولیدی و سازندگان ماشین آلات پخت نان تشکیل می دادند و در این بازدیدها در جریان ویژگیها مزیت ها و سابقه طولانی شرکت بازرسی مهندسی ایران و حوزه های گوناگون فعالیتهای آن قرار گرفتند و نسبت به همکاری با شرکت بازرسی مهندسی ایران که امسال تنها شرکت بازرسی دارای غرفه اختصاصی در نمایشگاه آرد و نان بود ابراز تمایل کردند.

 147 total views,  5 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.