حضور شرکت بازرسی مهندسی ایران

در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو

 چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی ایران (Iran Metafo 2017) از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ آذرماه سال جاری به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه همچون نمایشگاه سال گذشته کارشناسان و صنعتگران در حوزه صنایع متالوژی گرد هم می آیند و قابلیتها و تجارت خود را با یکدیگر مبادله می کنند. نمایشگاه بین المللی متالوژی سال گذشته با استقبال گسترده فعالان صنعت متالوژی مواجه شد و افزون بر ۴۵۰ شرکت مرتبط با این صنعت از ۲۲ کشور جهان در آن حضور داشتند. در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو ۲۰۱۷ شرکت بازرسی مهندسی ایران با داشتن غرفه اختصاصی حضوری فعال خواهد داشت.

گروه های کالایی حاضر در نمایشگاه ایران متافو شامل آهن و فولاد، ریخته گری، قالب سازی، آهنگری، فلزات غیر آهنی، معدن و صنایع معدنی، نسوزها و سرامیک های صنعتی، کوره های صنعتی و عملیات حرارتی و پروژه های صنعت و معدن می باشد و با توجه به این که یکی ازحوزه های فعالیت شرکت بازرسی مهندسی ایران را بازرسی فنی قطعات یدکی و تجهیزات کارخانجات تولید فولاد و انواع فلزات، بازرسی های شبکه های سیال در زمینه کنترل خوردگی و بازرسی تجهیزات و قطعات یدکی و محصولات نهایی معادن تشکیل می دهد و  در این زمینه جزو شرکتهای بازرسی پیشرو و باسابقه محسوب می شود انتظار می رود غرفه این شرکت در نمایشگاه بین المللی ایران متافو مورد استقبال فوق العاده بازدیدکنندگان قرارگرفته، زمینه گسترش هرچه بیشترکسب وکار شرکت بازرسی مهندسی ایران در این حوزه فراهم شود.

توضیح آنکه غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران در سالن ۱۳-۱۲ به شماره A10 از ساعت ۹صبح الی ۵ بعد از ظهر آماده بازدید مدیران، مهندسان و کارشناسان خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 155 total views,  3 views today