شرکت بازرسی مهندسی ایران در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران

, , , ,

شرکت بازرسی مهندسی ایران در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران

(IRAN METAFO 2017) آذر ماه ۱۳۹۶

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی از ۱۳ لغایت ۱۶ آذرماه سال ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی مهندسی ایران این دوره از نمایشگاه، با شعار «هفت نمایشگاه در یک نمایشگاه» و حضور بیش از ۲۸۰ شرکت داخلی و ۱۹۰ شرکت و برند خارجی کار خود را آغاز کرد. شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی متافو طی مدت برگزاری نمایشگاه تکنولوژی، محصولات و خدمات جدید خود را به معرض نمایش گذاشتند.

این نمایشگاه با اهدافی چون آشنایی با جدیدترین تولیدات و پیشرفت های این حوزه، تبادل اطلاعات بین مشارکت کنندگان و متخصصان، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان، ایجاد فرصت های اشتغالزایی و بازاریابی و توسعه صادرات کشور برگزار شد.

شرکت بازرسی مهندسی ایران در این دوره از نمایشگاه میزبان تعدادی از شرکت های بزرگ و پیشرو در عرصه صنایع معدنی و فولادی بود که می توان به رئیس هیأت مدیره انجمن صنایع همگن، شرکت خاور پرس، فولاد مبارکه اصفهان، بنیاد رازی، بازرسی و مهندسی معکوس گل گهر سیرجان، شرکت عملیات حرارتی پارس فولاد، شرکت فولاد آلیاژی یزد اشاره کرد که در این بازدیدها، بازدیدکنندگان در جریان ویژگی ها، مزیت ها و سابقه طولانی شرکت بازرسی مهندسی ایران و حوزه های گوناگون فعالیت آن قرار گرفتند و نسبت به همکاری با شرکت بازرسی مهندسی ایران ابراز تمایل کردند.

توضیح آنکه نمایشگاه های هفتگانه که تحت عنوان هفت نمایشگاه در یک نمایشگاه به عنوان شعار چهاردهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی ایران انتخاب شده است عبارتند از آهن و فولاد، فلزات غیر آهنی، معدن و صنایع معدنی، نسوزها و سرامیک های صنعتی، کوره های صنعتی و عملیات حرارتی، ریخته گری و قالب سازی و پروژه های صنعت و معدن.

نکته قابل ذکر آن است که متأسفانه به دلیل تقارن زمان برگزاری این نمایشگاه بسیار مهم با ایام تعطیلات ولادت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و تعطیلی روز پنجشنبه تعداد بازدید کنندگان از نمایشگاه چندان چشمگیر نبود و حتی بعضی از غرفه ها نیز به همین دلیل به صورت نیمه تعطیل درآمده بودند که ضروری است برنامه ریزان محترم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در تهیه تقویم اجرایی برگزاری نمایشگاه ها موضوع عدم تداخل زمان برگزاری نمایشگاه های آتی با سالروزهای مذهبی را مورد توجه قرار دهند تا امکان حداکثر بهره برداری از حضور در نمایشگاه های بین المللی و داشتن غرفه اختصاصی برای شرکت کنندگان وجود داشته باشد.

 

 267 total views,  3 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.