حضور شرکت بازرسی مهندسی ایران

در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی و پارک ها (Amtech 2017)

 هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی و پارک ها (Amtech 2017) از تاریخ 30 آذر لغایت 3 دیماه سال جاری به مدت 4 روز در محل نمایشگاه‌ بین المللی شهرآفتاب برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، شهربازی و پارک ها سال گذشته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در فضایی به وسعت 13 هزار متر مربع  و با حضور 110 شرکت داخلی و خارجی به همراه 9000 نفر بازدید کننده  برگزار شد. این سومین سال متوالی است که شرکت بازرسی مهندسی ایران در این نمایشگاه حضور پیدا می کند و با در اختیار داشتن غرفه اختصاصی میزبان بازدید کنندگان از نمایشگاه خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک ها با هدف معرفی شرکت ها و برندهای این صنعت، ارائه تولیدات و توانمندی های ایرانی، نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری ها به بازدیدکنندگان ایرانی و سایر کشورها، می تواند زمینه ساز ایجاد کانون های ممتاز ارتباطات، تعاملات و مذاکرات میان سرمایه گذران، بازرگانان، تولیدکنندگان، طراحان و نخبگان صنعت تفریحات و سرگرمی، اماکن و تجهیزات اوقات فراغت شود. بهره برداری از ظرفیت های بالقوه و بالفعل، با نگاه ویژه به استاندارد ها و ایمنی ها می تواند گامی موثر در پیشرفت روز افزون تجهیزات مربوط به این صنعت باشد.

گروه های کالایی حاضر در نمایشگاه امتک 2017 شامل تجهیزات و وسایل ورزشی، پارک ها و تفریحات آبی، شهربازی ها، تفریحات هوایی، بازی ها و سرگرمی ها، جلوه های ویژه، بازی های الکترونیکی، سینما می باشد و با توجه به این که یکی ازحوزه های فعالیت شرکت بازرسی مهندسی ایران را بازرسی فنی تجهیزات شهربازی، تجهیزات بادی و زمین های بازی تشکیل می دهد و در این زمینه جزء شرکتهای بازرسی پیشرو و با سابقه محسوب می شود انتطار می رود غرفه این شرکت در نمایشگاه بین المللی امتک امسال مورد استقبال فوق العاده بازدیدکنندگان قرارگرفته، زمینه گسترش هرچه بیشترکسب وکار شرکت بازرسی مهندسی ایران در این حوزه فراهم شود.

توضیح آنکه غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران در نمایشگاه شهر آفتاب در سالن A6  از ساعت 10 صبح الی 6 بعد از ظهر آماده بازدید مدیران، مهندسان و کارشناسان خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *