شرکت بازرسی مهندسی ایران در هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی ها و پارکها

آذر ماه ۱۳۹۶

هفتمین نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی ها و پارکها از ۳۰ آذر الی ۳ دیماه سال ۹۶ در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی مهندسی ایران این دوره از نمایشگاه، با حضور بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی کار خود را آغاز کرد. شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی ها و پارکها طی مدت برگزاری نمایشگاه تکنولوژی، محصولات و خدمات جدید خود را به معرض نمایش گذاشتند.

شرکت بازرسی مهندسی ایران در این دوره از نمایشگاه میزبان تعدادی از شرکت های بزرگ و پیشرو در عرصه تولید و ساخت تجهیزات سبک و سنگین شهربازی بود و همچنین مسؤولان ادارات استاندارد استان تهران و قزوین از جمله بازدید کنندگان غرفه شرکت در نمایشگاه امسال بودند. و در این بازدید در جریان ویژگی ها، مزیت ها و سابقه طولانی شرکت بازرسی مهندسی ایران و حوزه های گوناگون فعالیت آن قرار گرفتند و نسبت به همکاری با شرکت بازرسی مهندسی ایران ابراز تمایل کردند.

نکته قابل ذکر آن است که متأسفانه به دلیل خارج از شهر بودن نمایشگاه شهر آفتاب و فاصله بسیار زیاد از مرکز شهر، محدود بودن ساعات فعالیت مترو، نبود وسایل حمل و نقل عمومی مناسب و کمبودهای رفاهی تعداد بازدید کنندگان از نمایشگاه چندان چشمگیر نبود و حتی بعضی از غرفه ها نیز به همین دلیل به صورت نیمه تعطیل درآمده بودند که ضروری است برنامه ریزان شرکت نمایشگاهی شهر آفتاب تمهیداتی را جهت رفت و آمد بازدید کنندگان به نمایشگاه بیاندیشند تا امکان حداکثر بهره برداری از حضور در نمایشگاه های بین المللی و داشتن غرفه اختصاصی برای شرکت کنندگان و بازدید کنندگان وجود داشته باشد.

لازم به ذکر است که در برپایی، راهاندازی و اداره امور غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران و پاسخگویی به بازدیدکنندگان خانم تاجیک و آقایان درستکار و رسولی همکاری مؤثر و صمیمانه ای با روابط عمومی شرکت داشتند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

 257 total views,  5 views today