حضور پررنگ شرکت بازرسی مهندسی ایران

در پنجمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو

با موافقت مدیریت عامل و به منظور تحقق برنامه های راهبردی توسعه پایدار بازار، شرکت بازرسی مهندسی ایران امسال حضوری پررنگ در پنجمین همایش و نمایشگاه جانبی صنعت خودرو خواهد داشت. این همایش و نمایشگاه جانبی آن در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های برج میلاد با حضور شرکت های خودرو سازی داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با هدف بهبود رویکردهای زنجیره تأمین رقابت پذیر مواد اولیه، قطعه سازی و لجستیک صنعت خودرو سازی کشور این همایش را برگزار می کند. بنابر گزارشهای واصله علاوه بر شرکت بازرسی مهندسی ایران یک شرکت بازرسی دیگر نیز از میان شرکتهای بازرسی مهندسی فعال در کشور در این همایش حضور خواهند داشت.

توضیح آنکه گروه بازرسی تأیید نوع به مدیریت خانم مهندس موفقی و همچنین واحد پشتیبانی شرکت در برپایی غرفه شرکت در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با روابط عمومی شرکت همکاری دارند.

غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران در مدت برگزاری همایش و نمایشگاه جانبی از ساعت ۹ صبح الی ۵ بعد از ظهر به روی بازدید کنندگان دایر خواهد بود و کارشناسان حاضر در غرفه اطلاعات لازم را در اختیار بازدید کنندگان قرار خواهند داد. پیشاپیش مقدم متخصصان و کارشناسان صنعت خودروسازی و سازندگان قطعات خودرو را در غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران گرامی میداریم.

 102 total views,  4 views today