حضور فعال شرکت بازرسی مهندسی ایران

در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت در محل نمایشگاه بین المللی افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرسی مهندسی ایران در این دوره از نمایشگاه ۴ هزار شرکت داخلی و خارجی حضور دارند که مهمترین شرکت‌های خارجی از کشورهای آذربایجان، اتریش‌، اسپانیا، آلمان، امارات متحده، انگلیس، ایتالیا،‌بلژیک، ترکیه، جمهوری چک، چین، روسیه، ژاپن، سوئد، سوئیس، فرانسه، کرواسی، کره جنوبی، لهستان، هلند، هند، فنلاند، هنگ‌کنگ، بحرین، قزاقستان، موموکو، کانادا، عمان، دانمارک، تایوان، آمریکا، نروژ، استرالیا، برزیل،‌مالزی و سنگاپور می باشند.  این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد صنعتی و تجاری ایران در حوزه نفت و گاز می باشد فرصت بسیار خوبی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید متخصصان این حوزه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز  تا ۱۹ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. شرکت بازرسی مهندسی ایران در سالن ۵ غرفه ۱۵۳۱ همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 192 total views,  6 views today