تمدید گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱ مطابق با بازنگری سال ۲۰۱۵

,

به گزارش واحد روابط عمومی و تبلیغات شرکت بازرسی مهندسی ایران در شهریور سال ۹۷ با انجام ممیزی صدور گواهینامه مدیریت کیفیت ، این شرکت موفق به تمدید گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱ مطابق با بازنگری سال ۲۰۱۵ گردید.

با توجه به بازنگری استاندارد کیفیت ایزو ۹۰۰۱ در سال ۲۰۱۵، کلیه شرکت های دارای گواهینامه مربوط به این استاندارد بین المللی  جهت ادامه فعالیتها می بایست، نسبت به بروزآوری سیستم کیفی خود بر اساس ویرایش جدید استاندارد مذکور اقدام نمایند. در این راستا شرکت بازرسی مهندسی ایران نیز با همت واحد تضمین کیفیت و همکاری دیگر گروه های سازمان، اقدام به بروزرسانی سیستم مدیریت کیفیت خود نمود. بر این اساس پیرو قرارداد منعقده با شرکت DQS آلمان ممیزی صدور گواهینامه مدیریت توسط ارزیابان مجرب و متخصص این شرکت در شهریور ماه سال جاری برنامه ریزی و اجرا گردید و با عنایت به بازنگری و اجرای مناسب سیستم کیفی بر اساس الزامات جدید توسط شرکت بازرسی مهندسی ایران، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO9001:2015 گردید.

شایان ذکر است شرکت بازرسی مهندسی ایران در زمینه های بازرسی خودرو، تایید نوع و ارزشیابی خودرو، آسانسور و پله برقی، تجهیزات نفت و گاز، تجهیزات شهر بازی و زمین بازی، جرثقیل و لیفتراک، جوش و NDT، بویلر و مخازن تحت فشار و کالاهای وارداتی و صادراتی مشغول فعالیت می باشد که در این ممیزی مورد ارزیابی قرار گرفت.

 983 total views,  14 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.