سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران

,

سومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران، روز دوشنبه ۱۷/۱۰/۹۷ با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیران عامل سایپا و ایران خودرو و جمعی دیگر از مسئولین و اصحاب رسانه در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب تهران افتتاح شد.

این دوره از نمایشگاه بین‌المللی خودروی تهران با توجه به شرایط امروز صنعت خودرو کشور، بارویکرد معرفی توانمندی‌ها و راهبردهای داخلی‌سازی قطعات و با حضور دو خودروساز بزرگ داخلی، ایران خودرو و سایپا و شرکت های قطعه ساز زیر مجموعه ایشان و دو شرکت مونتاژکننده خودرو در سالن۴A  و۵A و سالن ملل نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب آغاز به کار کرد.
طبق اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ خودروسازان با هدف نمایش میزان عمق ساخت داخل و ارایه راهکارهای کاهش ارز برای قطعات و ارایه برنامه‌های کلان در این نمایشگاه حضور فعال دارند.

خودروسازان داخلی همچنین در فراخوانی قطعاتی که هنوز ساخت داخل نشده است را به معرض نمایش گذاشتند تا قطعه‌سازان داخلی که توان تولید این قطعات را دارند برای ساخت آن اقدام کنند.
همچنین در پایان بازدید مسئولین از نمایشگاه، میثاق‌نامه‌ای با عنوان جهاد خودکفایی در این نمایشگاه امضاء شد که در آن وزارت صمت با خودروسازان و قطعه‌سازان عهد بستند تا تمام تلاش خود را برای تولید قطعات پیشرفته به کار گیرند.
از برندهایی که در نمایشگاه امسال حضور دارند می‌توان به هن تنگ و بیسو اشاره کرد. همچنین سایپا و ایران خودرو نیز چند مدل از خودروهای تولیدی خود را به نمایشگاه آورده اند.

شرکت بازرسی مهندسی ایران با بیش از بیست سال سابقه بازرسی در صنعت خودرو  اعم از بازرسی قطعات، تأیید نوع و ارزشیابی خودرو ۱۸ لغایت ۲۱ دی ماه ۱۳۹۷ در سالن ملل غرفه L پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 515 total views,  5 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.