پلمپ شهربازی الهیه در شهرستان بهارستان

بازرسان استاندارد، شهربازی الهیه در شهرستان بهارستان را به دلیل نداشتن مجوز بهره‌برداری برای تجهیزات خود، با دستور دادستانی این شهرستان پلمپ کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای عباس نوری مدیرکل استاندارد استان تهران، با اشاره به اجباری بودن استانداردسازی مراحل ساخت، نصب و بهره‌برداری از تجهیزات تفریحی زمین‌های بازی و شهربازی‌ها، گفت: تجهیزات شهربازی الهیه توسط کارشناسان این اداره‌کل پلمپ شده بود، که پس از فک پلمپ غیرقانونی توسط بهره‌بردار مجموعه، پرونده برای رسیدگی به محاکم قضایی ارجاع شد.

وی در این خصوص توضیح داد: شهربازی مذکور با توجه به مکاتبات این اداره‌کل با شهرداری گلستان و اخطار به بهره‌بردار، در خصوص ممنوعیت فعالیت به دلیل نداشتن مجوز بهره‌برداری برای تجهیزات بازی خود، با دستور مستقیم دادستان شهرستان بهارستان و با حضور ماموران نیروی انتظامی و نماینده شهرداری گلستان پلمپ شد. دبیر شورای استاندارد استان تهران، با تاکید بر اینکه همه مالکان و بهره‌برداران تجهیزات تفریحی باید تصویر مجوز بهره‌برداری معتبر خود را در معرض دید مراجعان قرار دهند، هشدار داد: در صورت اقدام نکردن به استانداردسازی تجهیزات خود، علاوه بر پلمپ تجهیزات و ممانعت از ادامه فعالیت، به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

منبع: https://www.iribnews.ir/00EcDx

 353 total views,  8 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .