رییس سازمان ملی استاندارد ایران در پیامی روز جهانی استاندارد را به همتایان خود در سایر کشورها تبریک گفت ( پیام رییس سازمان ملی استاندارد بمناسبت روز جهانی استاندارد)

دوستان و همکاران ارجمند
 همانگونه که در شعار  روز جهانی استاندارد امسال تاکید شده،”جهانی بهتر” در سایه  همکاری، همدلی و عدالت و مساوات در تعامل با همه کشورهای  عضو به دست می آید.  سهم تمامی انسان ها از محیط زیست و هوای پاک و منابع ارزشمند زمین یکسان است و وظیفه ما یافتن و اجرای راه حل ها و راهبردهای پایدار برای حراست از این منابع گرانمایه حیات می باشد.
استانداردها حاصل گفتگو ، اجماع و فعالیت مشترک ما و هزاران کارشناس مستقل در سراسر دنیا برای پاسداری از این هدف است. استانداردها زبان ما در تعامل با جهان هستند و با ارایه راه کارهای پایدار از طریق استانداردها می توانیم منابع محدود سیاره مان را تقویت کرده و برای نسل آینده به یادگار باقی بگذاریم.
 این امر محقق نمی گردد مگر با عدالت گستری و امکان مشارکت و تعامل کشورها ، اعم از توسعه یافته و در حال توسعه، در تدوین راه حل های پایدار که همانا کلید تضمین دستیابی و تحقق  همه  جانبه ی  توسعه پایدار  است.

صمیمانه روز جهانی استاندارد ۲۰۲۲ با شعار” چشم انداز مشترک برای جهانی بهتر” را به شما تبریک گفته، برایتان آرزوی  موفقیت در انجام رسالت ارزشمندتان دارم.
دکتر مهدی اسلام پناه
رییس سازمان ملی استاندارد ایران

( پیام رییس سازمان ملی استاندارد بمناسبت روز جهانی استاندارد )

لینک مرتبط: https://ieico.com/ و https://www.inso.gov.ir/portal/home/?845658/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C

پیام رییس سازمان ملی استاندارد بمناسبت روز جهانی استاندارد

 527 total views,  9 views today

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .