آموزش

شرکت بازرسی و مهندسی ایران (iei) با تکیه بر تجارب و مهارت های کارشناسان خود و همچنین باورهای خویش مبنی بر مشارکت در توسعه و سازندگی میهن عزیز، فعالیت های آموزشی خود را در زمینه های آموزش “دوره های تدوین استاندارد، سیستم های مدیریت کیفیت، تکنیک های کیفیت و فنی مهندسی در رشته های ساختمان، مصالح و فرآورده های ساختمانی، خودرو و نیرو محرکه، صنایع شیمیایی و پلیمر، اندازه شناسی و اوزان و مقیاس ها و مکانیک و فلز شناسی” در سطح ملی برگزار می نماید.

 ارتباط با مرکز آموزش

۰۲۱-۸۹۳۴۲۲۲۵

تلفن

۰۲۱-۸۹۳۴۲۰۰۰

فکس

۰۲۱-۸۸۸۸۶۳۱۰

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه

۸ تا ۱۷

واحد آموزش شرکت بازرسی مهندسی ایران برگزار می کند واحد آموزش شرکت بازرسی مهندسی ایران پیرو ابلاغیه شماره ۱۷۷۱۴۴ سازمان ملی استاندارد، دوره های آموزشی به شرح ذیل برگزار میکند: ردیف عنوان دوره تاریخ شروع دوره واجدین شرایط هزینه ثبت نام مدت و زمان دوره ۱ آشنایی با الزامات استاندارد ملی ایران به شماره ۸۹۸۷ […]

 254 total views,  4 views today

این آموزشگاه در برخی از آموزش های خود با هدف انتقال دانش فنی جدید یا صدور گواهی نامه های خاص از سازمان های همکار خود در خارج و داخل کشور استفاده می نمایند. برخی از این سازمان ها عبارتند از:

  • سازمان ملی استاندارد ایران (ISIRI)
  • انجمن بین المللی تست های غیر مخرب NDT
  • انجمن جوشکاری و آزمایش های غیر مخرب ایران
  • انجمن صنفی CNG ایران
  • انجمن مهندسی دریایی ایران
  • سازمان فنی و حرفه ای کشور

آموزشگاه شرکت بازرسی مهندسی ایران (iei) با تکیه بر کادر متخصص خود و دانش موجود در شرکت و همچنین با استفاده از مزیت های عضویت در انجمن ها روند توسعه فعالیت های خود را در سال های گذشته پیمود.

هم اکنون آموزشگاه شرکت بازرسی مهندسی ایران با توجه به مجموعه دانش، مهارت و تجربه خود و همکاری مستمر با بسیاری از سازمان های توانمند بین المللی از طرف اکثر حوزه های صنعتی و خدماتی کشور به عنوان یک مرجع قابل اعتماد و در برخی موارد منحصر به فرد شناخته می شود.

این آموزشگاه به منظور دستیابی به دانش فنی به روز و و سرآمد هر کجا که مقتضی باشد از همکاری با شرکت های تراز اول بین المللی استفاده می نماید. همواره این همکاری به گونه ای سازمان دهی شده که در نتیجه آن دانش فنی به همکاران آموزشگاه منتقل شده و توانمندی منحصر به فردی را در آموزشگاه ایجاد نماید.

حرکت رو به رشد سازمان های ایران، تغییرات سریع محیط و تکنولوژی و افزایش رقابت در سطح بین المللی در سال های اخیر نیاز سازمان ها را به توانمند سازی پرسنل خود بیش از پیش افزایش داده است. عمده سازمان ها به دنبال آموزش هایی بوده و هستند که علاوه بر انتقال مفاهیم تئوری مرتبط بتوانند مفاهیم را به صورت کاملاً کاربردی در اختیار پرسنل آن ها قرار داده به گونه ای که افراد آموزش دیده بتوانند آموخته های خود را به اجرا گذاشته و بهبود به عملکرد سازمان منجر گردد.

 1,122 total views,  4 views today